Nová skříň a psací stůl BiConcept Klasik

Nyní můžete u dětského pokoje BiConcept, který je jako stvořený pro malé automobilové závodníky, vybírat z nových dvou prvků - šatní skříň klasik a psací stůl klasik. Dětský nábytek z kolekce BiConcept se u dětí těší velké oblibě, a proto není překvapením, že se neustále rozrůstá o nové prvky. Například původní postel auto BiTurbo v červené barvě se již rozrostlo o čtyři další barevné provedení (bílé BiForce, černé BiFire, žluté BIVINN, růžové BiPinky). Ale zpět k našim novinkám. 


Šatní skříň BiConcept Klasik

Hlavním konstrukčním materiálem je MDF s melaminovým povrchem. Dveře skříně mají speciální design, imitující roletu automobilového boxu. Tento motiv je na povrch přenesem pomocí digitální polygrafie a je součástí povrchové úpravy. Tvarované části jsou vyrobeny z odolného termoplastu (PS). Uvnitř je dětská skříň rozdělena na policovou a šatní část, což umožní pohodlné ukládání veškerého oblečení. Kovové podélné úchytky v designu kolekce BiConcept.

Psací stůl BiConcept Klasik

Klasické provedení psacích stolů Čilek - velká pracovní plocha, zásuvky a skříňka ve spodní části, v horní části prostorný nástavec (ten je u této novinky jeho součástí). Nechybí ovšem ani motoristické detaily jako informační budíky na palubové desce či úchytky dvířek totožné s otevíráním dveří automobilu. Hlavním materiálem je taktéž MDF se speciální povrchovou úpravou. Barevná kombinace červené a šedostříbrné.

Objevte kouzlo dětského nábytku Čilek, který si díky své originalitě a funkčnosti děti zamilují.