Dětský pokojíček Cupcake

Hledáte inspiraci, jak zařídit dětský pokoj pro holku? Představujeme Vám dětský nábytek z kolekce Cupcake, který je jako stvořený pro Vaši milovanou holčičku. Na první pohled Vás zaujmou výrazně oblé tvary a samozřejmě krásný odstín  růžové barvy. Designéři výrobce dětského a studentského nábytku Čilek se při jeho tvorbě nechali inspirovat různými cukrovinkami. Celá kolekce je stejně sladká a nadýchaná jako cukrová vata, kterou děti zbožňují. Aby se ale holčičkám z toho nezkazily zuby, nakombinovali růžovou se světlým dezénem břízy, která dodá interiéru trochu střídmosti. Pojďme se podívat na jednotlivé nábytkové prvky, které série Cupcake nabízí.Šatní skříň

Vybírat můžete mezi skříní dvoudveřovou a třídveřovou. V obou případech je vnitřní prostor rozdělen na policovou část a část s šatní tyčí, která je pro lepší organizaci a přehlednost doplněna o LED osvětlení. Dále jsou skříně vybaveny pneumatickými brzdami závěsů dveří, nedochází tak k nepříjemnému bouchnutí či k nebezpečí úrazu při prudším zavření dveří.

Dětská postel:

Zde nabízíme postel o rozměrech lůžka 90x200 cm, což je komfortní velikost i pro dospělého člověka. Postel má kvalitní lamelový rošt z předpjatých bukových lamel, uložených jednotlivě v pouzdrech na zpevněném kovovém rámu. Obývají-li dětský pokoj holčičky dvě, patrová postel je jedním z řešení. Rozměr těchto lůžek je také 90x200 cm. Obě varianty lze doplnit o výsuvnou postel, která může sloužit jako úložný prostor nebo s matrací pro příležitostné přespání kamarádů a příbuzných.

Psací stůl:

Jeho součástí je krásný nástavec s šesti policemi, dvě hluboké zásuvky pod pracovní deskou, žlábek na tužky a otvor na kabely k PC.

Komoda:

Velice kompaktní úložný prostor s mnohostranným využitím. Čtyři prostorné zásuvky pojmou téměř cokoliv - oblečení, hry a hračky, výtvarné potřeby, sešity, časopisy, atd. Rozšíříte-li komodu o zrcadlo Cupcake, vznikne Vám krásný toaletní stolek, který si malé slečny opravdu zamilují.

Knihovna:

Každá malá slečna potřebuje mnoho otevřeného úložného prostoru na vystavování panenek, dekorací a vlastních výtvorů z papíru či keramiky. Proto je knihovna Cupcake rozdělena na čtyři police a jednu skříňku.

Noční stolek:

Jeho originální rozdělení na dvě policová patra a zásuvku poskytne slečnám dostatek prostoru na odložení všeho potřebného k usínání, spánku a vstávání.

 

Dětský nábytek z kolekce Cupcake můžete použít i do pokoje pro miminko, nabízí totiž také dětskou postýlku a dětskou rostoucí postýlku s přebalovacím pultem.