Dětský nábytek sestavy

Nakombinovat jednotlivé nábytkové prvky a doplňky dá mnohdy spoustu práce. Proto Vám budeme do Novinek průběžně chystat různé sestavy dětského nábytku, které budou zaměřeny na určitou cílovou skupinu (pokoj pro holku, pokoj pro kluka, pokoj pro sourozence,...) a budou obsahovat i hodící se doplňky. Všechny zvolené prvky budou zohleňovat požadavky na nábytek / doplňky pro dané uživatele po stránce konstrukční, funkční, bezpečnostní, ergonomické i designové. Jako první jsme pro Vás v rámci nového seriálu Dětský nábytek sestavy přichystali pokojíček Ella

Popis:

Sestava je určená do dětského pokoje pro holčičku, věkové skupiny 5 - 15 let. Velikost pokoje: 12 m2. Pro starší slečny, respektive studentky, stačí poté jen zvolit decentnější tapetu/výmalbu a pokoj bude stále plně funkční. Kombinace limetkové, bílé a růžové dodává pokoji energii a zároveň originální styl, doplňky jasně symbolizují, jakému pohlaví pokoj patří.

 

Nábytkové prvky (značka UEZ):

EA-K4DZ: komoda na spodní prádlo a drobné textilní doplňky (šátky, čepice, opasky,...).

EA-K2D2P: komoda s otevřenými policemi a dvěma skříňkami. Univerzální, individuální použití (např. CD, výtvarné potřeby, atd.).

EA-K4P: nika s otevřenými policemi pro uložení knih, učebnic, časopisů. Plní funkci knihovničky.

EA-PC2Z: psací stůl nabízí pracovní plochu 120x60 cm a k tomu dvě zásuvky na školní potřeby.

EA-S2D + D1-E L + D4-E: dvoudveřová šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostatečným úložným prostorem pro všechno oblečení.

EA-PO + AKS-1123: postel o rozměrech lůžka 90x200 cm s úložným prostorem, kam se schovají například hry, časopisy nebo sportovní potřeby. Kvalitní matrace značky Čilek.

EA-ZP: nástěnná police nad postelí, kde mohou odpočívat hračky, dekorace i menší knihy. Rozdělená na otevřenou část a skříňku.

Celková kalkulace: 47.700 Kč

 

Doplňky (značka Čilek):

Pěnové taburety Daisy - růžový AKS-3308 a zelený AKS-3307. Svítidla - lustr puntíkovaný růžový AKS-6300 a lampa puntíkovaná růžová AKS-6303. Židle s mašlí AKS-8423. Koberec Diamond zelený 120x180 cm AKS-7650. Závěs Cupcake 2x AKS-5277. Povlečení Flora AKS-4231.

Celková kalkulace: 23.310 Kč.