Dětská postel loď na prodejně v Brně!

Jelikož se kolekce dětského nábytku Black Pirate, určená do pirátského pokoje pro kluka, stala opravdovým fenoménem tohoto roku, rozhodli jsme se pro zájemce o tento nábytek vystavit na prodejně v Brně i pirátskou postel loď. Přijďte k nám i s Vašimi dětmi a nechte je vyzkoušet, jak se jim tento koráb, na němž se budou vydávat na tajuplné plavby plné fantazie během dne a večer odplují do říše snů, bude líbit. Konkrétně je vystavena kratší varianta postele loď KS-1310 o velikosti lůžka 90x195 cm. Pod tuto postel můžete zakoupit také zásuvku KS-1309, která poskytne malému pirátovi velký úložný prostor (například na hračky). Dále je k vidění z řady Black Pirate také komodažidle a přehoz na postel.

Další pokojíčky, které na prodejně v Brně aktuálně najdete: pro kluky je zde ještě BiConcept a Racer, kolekce pro slečny Flora a Catchy, pro sourozence nebo studenty Split, Active White, Positive Oak a pro ty úplně nejmenší Baby Safari.

A z těchto kolekcí máme alespoň jeden nábytkový kousek, abyste si mohli udělat představu, jak série vypadá: skříňka Baby Dream, komoda se zrcadlem Cupcake, komoda Royal, policová stěna Loop, postel zvýšená s hracím koutkem a úložným prostorem White a také velké množství doplňků.