Čilek a luxusní postele Saffron v Ostravě

Připravujeme pro Vás otevření pobočky dětského a studentského nábytku Čilek společně s luxusními postelemi značky Saffron.  Slavnostní zahájení proběhne již příští pátek 13. září při příležitosti celorepublikové akce Dny Marianne 2013. Během jejího trvání jsou pro Vás připraveny zajímavé zaváděcí slevy. O podrobnostech Vás budeme průběžně informovat. Nová prodejna se nachází na adrese Rudná 809/6, Ostrava - Vítkovice. Stručné informace o daných značkách nábytku:

ČILEK dětský a studentský nábytek

Specializuje se pouze na nábytek do pokojů pro miminka, dětských pokojů a pokojů pro teenagery a studenty. Pyšní se vlastními výrobními prostory s nejmodernějšími technologiemi, týmem zkušených designérů a oddělením výzkumu a vývoje, jenž zjišťuje potřeby, touhy a názory dětí. Čilek vysoce dbá na bezpepečnost a kvalitu (produkty vlastní certifikaci GS), nadčasovost, funkčnost a hravost nábytku. Ke kolekcím jsou vydekorované také bytové doplňky, snadno tak interiér zařídíte v jednotném stylu.

SAFFRON luxusní postele a doplňky do ložnice

Jedinečné, ruční zpracování nejkvalitnějších přírodních materiálů dává vzniknout luxusním postelím Saffron. Postele se vyrábí dle potřeb a požadavků jejich budoucích uživatelů, takže každý kus je vlastně originálem právě pro Vás. Precizní čalouněné detaily udělají z postele Saffron klenot Vaší ložnice. V kolekcích najdete i ručně vyráběný ložnicový nábytek (noční stolky, taburety, komody,...), který Vám navrhneme v souladu s designem postele, respektive celé ložnice.