Bezpečný dětský nábytek

Dětský a studentský nábytek Čilek  je navrhován a vyráběn s ohledem na věk a pohlaví dítěte. Skrze originální design a paletu jasných barev samotného nábytku včetně nejrůznějších doplňků, které pak dotváří celou atmosféru, se Čilek snaží pro děti vytvářet prostředí, kde mohou pohodlně trávit svůj čas, a vy můžete mít jistotu, že jsou v naprostém bezpečí.

Zejména mimořádná kvalita a bezpečnost již zmíněného především pro děti určeného nábytku i veškerých doplňků jsou naší nejvyšší prioritou. Statistickým faktem je bohužel v dnešní době počet dětí, trpících různými alergiemi a počet úrazů, které se dětem mohou doma přihodit. Proto je všechen nábytek značky Čilek vyráběn tak, aby zajistil Vašim dětem maximální bezpečí, umožnil ty správné ergonomické podmínky jak pro hraní, tak učení a za použití zdravotně nezávadných materiálů (anti-bakteriální, anti-karcinogenní a anti-alergické laminové desky, které vždy procházejí množstvím bezpečnostních testů, jsou nepoškrabatelné a snadno se čistí) si udržel svou čerstvost a pevnou stabilitu.

Na důkaz splnění těch nejpřísnějších kritérií bezpečnosti, zejména v souladu s přísnými bezpečnostními standardy platnými v rámci EU, se dětský a studentský nábytek Čilek může pyšnit certifikáty německé firmy LGA. Právě certifikát GS je nejvyšší ocenění kvality a bezpečnosti (nejen u dětského nábytku), které může výrobce získat.

Produkty Čilek reprezentují maximálně funkční, bezpečný a zároveň pěkný nábytek, který bez jakýchkoli kompromisů splní všechna očekávání jak Vás, tak Vašich dětí.