Barevný dětský nábytek za skvělé ceny.
Dětský a studentský nábytek Čilek přichází s opravdu svěží letní novinkou!
Za zcela mimořádné zaváděcí ceny uvádíme do prodeje dvě atraktivní nábytkové řady – sérii Split žlutý a Split modrozelený.
V čem jsou série Split mimořádné? Čím Vás mohou zaujmout?
Ergonomický dětský nábytek
do menších i opravdu malých dětských pokojů

- Prioritně je nábytek Split určen do malých a menších pokojů.
- Představuje také ideální řešení, pokud je dětský pokoj určen pro sourozence.
- Vzhledem ke svěžím, ale neutrálním barvám jím můžete vybavit jak dětský pokoj pro dívky, zcela jistě dětský pokoj pro chlapce a bezpochyby také dětský nebo studentský pokoj pro dívku a chlapce.
- Maximálně spojuje funkčnost nábytku s atraktivním vzhledem.
- Zaváděcí ceny nábytku Split jsou opravdu fantastické – zároveň si i nadále můžete být jisti spolehlivostí, bezpečností a kvalitou, která se se značkou Čilek pojí.
- Už jsme se zmínili o svěžích barvách? Pokud hledáte barevný dětský nábytek, je pro Vás Split tím pravým řešením. Kombinace žluté a dekoru světlá hrušeň, případně překrásná modrá, zelená a bříza – dětský pokoj bude opravdu pro děti, přesto nadčasový a útulný.
- Z kterých prvků můžete vybírat?
o Prostorná dvoudveřová skříň. Má šířku třídvéřové skříně, ale dělení na poloviny Vám usnadní organizaci oblečení pro sourozence. Pokud pořídíte nábytek Split pro jedno dítě, získáváte skutečně mimořádný úložný prostor.
o Dětská postel. Nenechte se zmást označením. Pevný nosný kovový rám, kvalitní lamelový rošt, rozměr na matraci 90 x 190 cm a spolehlivá nosnost – to vše znamená, že z dětské postele se bez problémů může stát postel studentská. Obě čela jsou rovná, takže postel zabírá skutečně minimum prostoru navíc oproti rozměru matrace.
o Patrová postel (palanda) – velmi pevná patrová postel nabízí pohodlný spánek a bezpečí. Postel je možno sestavit tak, aby byl žebřík na místě, které Vám nejlépe vyhovuje.
o Vysouvací lůžko – lze použít pod palandu i pod nízkou postel. S matrací může sloužit jako další lůžko, bez matrace jako objemný úložný díl třeba na hračky nebo lůžkoviny.
o Komoda – čtyři zásuvky a dvě skříňky. Opět spousta místa, opět takové dělení, aby děti měly jasně a přehledně rozdělený úložný prostor.
o Knihovna – otevřená skříňka s mnoha opravdu pevnými policemi.
o Dětský psací stůl – zásuvky, skříňka s policemi, praktický nástavec, kam se vejdou všechny potřeby do školy a možná i něco pro zábavu. Psací stůl je možno objednat v levém nebo pravém provedení a díky jeho rozměrům a výšce pracovní desky i on jistě může být plnohodnotnou součástí studentského pokoje.
o Noční stolek – na malém prostoru tolik úložného místa! Police a dvě zásuvky.
Vážení zákazníci, doufáme, že Vás série Split potěší a splní Vaši představu o funkčním, kvalitním a bezpečném dětském nábytku za sympatickou cenu.
I série Split jsou samozřejmě ohodnoceny certifikátem GS norimberského certifikačního úřadu LGA.