Odebírejte newsletter a získejte slevu 5% na Váš nákup!

Noční stolek Yakut

Kód: 20.20.1603.00
Značka: Čilek
2 490 Kč

Noční stolek Yakut je užitečný v pokojíčku pro slečnu na postavení lampičky i odložení knížky a ostatních věcí před spaním.

- dvě praktické zásuvky

- originální nohy nočního stolku, tvarované z odolného ABS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční stolek do dívčího pokoje Yakut

Pro odkládání drobností, brýlí, knihy či sklenice s vodou je noční stolek v dívčím pokoji praktickým a zároveň krásným kouskem nábytku. Kolekce Yakut je navržena na základě nejnovějších trendů. Nádherný bílo-malinový pokojíček okouzlí každou slečnu, která touží po moderním nábytku. Noční stolek je malým, ale nepostradatelným nábytkovým prvkem, a proto nesmí chybět ani v této sérii. Vybrat si k němu můžete jednu z několika kouzelných lampiček. Noční stolek můžete umístit vedle postele, kterou v této řadě najdete hned v několika velikostech - 90x190 cm, 100x200 cm i 120x200 cm. 

Díky kvalitnímu kování zásuvek bude jejich používání vždy snadné. Tvarované nohy stolku dávají vyniknout jeho kráse a v prostoru tak působí noční stolek opravdu vzdušně. Lesklé provedení celé kolekce je moderní a snadno udržovatelné. Výrobce kolekci Yakut doporučuje pro věkovou skupinu 3 - 24 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské noční stolky
Výška: 54 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 39 cm
Materiál: MDF lesklá bílá+rubínová ; ABS
Záruka: 5 let
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: 20.20.1603.00

Yakut