Dětský psací stůl s nástavcem Champion Racer

Kód: 20.35.1102.01 - 20.35.1103.00
Akce Showroom Brno
Značka: Čilek
9 280 Kč

Kolekce dětského nábytku Champion Racer.

- kombinace stolu s nástavcem

- mnoho úložných prostor

Kvalitní dětský nábytek značky Čilek, skvělá volba do pokoje pro chlapce 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský psací stůl pro kluka Champion Racer

Dětský psací stůl pro kluky z řady dětského nábytku Champion Racer od specialisty na dětské pokoje firmy Čilek poskytne Vašemu malému školákovi dostatečnou pracovní plochu pro přípravu do školy nebo hraní. Pod pracovní deskou stolu je umístěna zásuvka na uložení psacích a kreslících potřeb případně dalších drobností. Psací stůl pro školáky je navržen v závodnické stylu v designu antracit v kombinaci s červenou barvou. Dětský psací stůl pro chlapce Champion Racer je doplněn o nástavec k psacímu stolu, který umožní uložení dalších školních pomůcek nebo drobných hraček.

Psací stůl pro školáky Champion Racer je vyráběn v souladu s nejpřísnějšími kritérii na bezpečnost a kvalitu. Důkazem je certifikát GS a 5-ti letá záruka.

V naši nabídce najdete další dětský psací stůl ze série Champion Racer. Ze stejné kolekce dětského nábytku pak můžete zařídit kompletní dětský pokoj Vašeho malého závodníka. Vybírat můžete ze dvou druhů komod, dětské knihovny, šatní skříně, čtyř typů dětských postelí auto a řady doplňků jako dětské židle, dětské koberce, dětské záclony a závěsy apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly pro školáky
Výška: 75 cm + 98 cm
Šířka: 107,5 cm
Hloubka: 64,5 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 let
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.35.1102.01 + 20.35.1103.00

Champion Racer