Dětská šatní skříň dvoudveřová Selena

Kód: 20.55.1001.00
Značka: Čilek
6 190 Kč

Dětská šatní skříň z řady Selena Baby je navržena speciálně pro drobné oblečení miminek a těch nejmenších dětí. 

- praktické vnitřní členění + šatní tyče s LED osvětlením

- pneumatické brzdy pantů pro tiché a bezpečné zavírání dveří

- stylové keramické úchytky

- stříbrné detaily jsou vytvořeny pomocí technologie UV printu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská skříň do pokojíčku pro miminko Selena baby

Pokojíček pro miminko v tom nejněžnějším stylu, jaký si jen dokážete představit, to je kolekce dětského nábytku Selena Baby. Kam jinam uložit to krásné drobné oblečení na Vaši právě narozenou princezničku než do speciálně navržené dětské skříně. Vnitřní členění je přizpůsobeno pro maximální využití prostoru. Police jsou dělené na menší části, taktéž šatní tyče jsou ve skříni dvě místo jedné. Komfortní technické vybavení jako je pneumatické dovírání dveří či LED osvětlení šatní tyče nechybí ani u této skříně. 

Typické znaky dětského nábytku značky Čilek jsou: kvalita, bezpečnost, funkčnost, nadčasovost a originální design. Díky specializaci pouze na věkovou skupinu 0 - 24 let je možné se věnovat navrhování nábytku s maximální péčí. Nábytek je vyráběn z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií, je držitelem německé produktové certifikace GS a záruku na něj poskytujeme v délce 5 let.

Kolekce Selena Baby vznikla na základě úspěšnosti dívčího nábytku Selena, rozšiřuje tak možnost zařídit pokoj v tomto stylu již od narození holčičky. Postupně je možné doplňovat prvky právě z řady Selena, kde najdete další skříně do dětského pokoje, dětské postele, psací stůl pro školačku a spoustu dalšího zařízení, včetně velice oblíbených doplňků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské skříně
Výška: 184 cm
Šířka: 97 cm
Hloubka: 56 cm
Materiál: MDF bílá
Záruka: 5 let
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: 20.55.1001.00

Selena

Selena Baby