Pokud objednáte do 17. 12., je velká šance, že objednávku doručíme ještě do Vánoc. Odebírejte newsletter a získejte slevu 5% na Váš nákup!

Dětská postel loď velká 90x190 cm Pirate Z PRODEJNY

Kód: 20.13.1308.02
Výprodej Showroom Brno
Značka: Čilek
21 870 Kč –40 % 12 990 Kč
Skladem

Dětská postel loď z kolekce Pirate nesmí chybět v žádném pirátském pokoji.

v ceně postele je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu

- rozměr matrace je 90x190 cm 

- součástí je originál Čilek matrace Flex 90x190 cm a povlečení Pirate 21.02.4249.00

- zdarma koberec

- doporučujeme zakoupit také postel vysouvací Pirate a přehoz na postel Pirate 

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pirátská dětská postel loď Black Pirate

Nastupovat, vyplouváme. Konečně je tady dětská postel loď z kolekce tematického nábytku pro kluky Pirate, která je dokonale propracovaná do podoby pirátského korábu. Pořiďte novou dětskou postel Pirate svým malým pirátům, zamilují si ji. Spoustu her plných dobrodružství si s pirátskou postelí užijí během dne a v noci s nimi odpluje do říše snů. 

Dětská postel loď zajistí bezpečný spánek i těch nejmenších pirátů, jelikož má zvýšené boční strany. Postel loď je vhodným řešením při přechodu z dětské postýlky na klasickou postel. Dokonale propracované plastické detaily - příď lodi, okénko z kajuty, kanóny vystupující z podpalubí a lodní plachta upevněná na stěžni v čele postele z ní dělají opravdu originální kus nábytku. Velikost lůžka dětské postele je 90x190 cm. Rošt je kvalitní, vyrobený z perforovaných desek na zpevněném kovovém rámu(lze kombinovat se všemi typy matrací Čilek). 

Hlavním materiálem kostry postele je MDF deska, textilní části jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu. Plastické části jsou vyrobeny z termoplastu (ABS) metodou vstřikování. Veškeré kování i jiné kovové části mají elektrostatickou a antikorozní povrchovou úpravu. Samozřejmostí je splnění veškerých bezpečnostních a hygienických norem a podmínek s GS certifikací. 

Dětskou postel loď doporučujeme oživit dětským přehozem Pirate, který je speciálně vydekorovaný k této pirátské posteli. V nabídce naleznete také kompletní vybavení do pirátského pokoje pro kluka. Dopřejte Vašemu chlapečkovi dětský pokojíček v pirátském stylu a jeho dobrodružství piráta a námořníka může začít! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská postel loď
Výška: 183 cm
Šířka: 105 cm
Hloubka: 241 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované části: termoplast (ABS a PS)
Záruka: 5 let
Nosnost: 130 kg
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.13.1308.00

Pirate