Dětská postel auto 90x195 cm BiTurbo černá

Kód: 20.02.1344.00
Značka: Čilek
17 490 Kč –1 %
Dětská postel auto 90x195 cm BiTurbo černá
17 490 Kč –1 % 17 390 Kč

 Dětská postel ve tvaru auta BiTurbo v sobě spojuje funkčnost dětské postele a sportovní design.

 - dálkový ovladač: LED rozsvícení předních světel, zvukový efekt 'nastartování motoru'

- v ceně postele je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu

rozměr oválné matarce je 90x195 cm (matrace není v ceně)

- doporučujeme originál Čilek matraci oválnou 90x195 cm nebo matraci oválnou Bamboo 90x190 cm

- stylové a zároveň praktické zvýšené bočnice pro bezpečný spánek menších dětí

POSLEDNÍ 1 KUS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská postel auto pro kluky černá BiTurbo

Pánové a samozřejmě i dámy určitě jste zažili ten nádherný pocit, kdy se posadíte do svého auta, sešlápnete plynový pedál a vyrazíte na cestu. Vězte, že Vaši malí rošťáci sní o něčem podobném. Asi každý rodič rád plní sny svých dětí. Abychom Vám tento jistě náročný "rodičovský úkol" usnadnili, představujeme Vám dětskou auto postel BiTurbo v černém provedení. Jsme si jisti, že pochlubit se kamarádům takovým závodnickým skvostem bude chtít každý kluk. Dekorace plamenů na tmavém pozadí a zlaté ráfky kol jsou tak nádherné, že i ten nejnáročnější milovník závodních aut bude okouzlen.

Dětská postel ve tvaru auta BiTurbo v sobě spojuje funkčnost dětské postele a sportovní design, který je umocněn mnoha detaily. Neni pochyb o tom, že se stane opravdovým závodním autem a zároveň příjemným místem pro odpočinek v dětském pokoji každého správného kluka. Design dětské postele auto pro kluky BiTurbo je umocněn funkčními předními světly, které se spolu se zvukovými efekty ovládají pomocí dálkového ovladače. I tyto detaily tak přispějí k dalším zážitkům Vašich nejmenších.

Dětská auto postýlka BiTurbo je vyráběna v souladu s nejpřísnějšími normami pro bezpečnost a kvalitu německé agentury LGA. Důkazem toho je i pětiletá záruka na výrobek a certifikát GS. Že je o bezpečí Vašich dětí dobře postaráno, poznáte i podle bočních "oken", která jsou vyrobena z kouřového plexiskla odolného proti roztříštění. Tyto vytvoří zábranu proti pádu z postele v době spánku. Dětská postel je tak vhodná i pro malé caparty.

Abychom Vám "rodičovský úkol" ještě více usnadnili, dětská postel auto nemusí zůstat tím jediným závodním prvkem v dětském pokoji. Dětský nábytek z řady Champion Racer je možno použít k vybavení dětského pokoje celou řadou funkčních a designových prvků jako jsou dětské psací stoly, dětská komoda ve tvaru čerpací stanice, dětské knihovny nebo dětské skříně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská postel auto
Výška: 66 cm
Šířka: 225 cm
Hloubka: 126 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 let
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.02.1344.00