Popis produktu
Série Catchy patří již několik let k nejúspěšnějším řadám značky Čilek. Řadí se k těm cenově náročnějším, nicméně za své peníze pořizujete menším i větším slečnám skutečně vysoce nadstandardní vybavení pokoje s možností doladění do nejmenšího detailu díky neuvěřitelně široké nabídce doplňků. Catchy je určena všem milovníkům romantického zařízení pokoje.
Řada Catchy je jednou z nejoblíbenějších v naší nabídce. Je tomu tak ze dvou důvodů. Díky své jemné barevnosti je nábytek Catchy přijatelný i pro rodiče, pro které jsou např. pokoje SL Lovely nebo Cupcake "příliš růžové". Zároveň znamená pořízení nábytku z této překrásné série jistotu, že i během studentských let bude Vaše dcerka v pokoji naprosto spokojená a každý prvek bude vyhovovat i jejím rostoucím nárokům (možnost pořízení větší postele, psací stůl s větším úložným prostorem, větší knihovna atd.). Přesto pokoj nemusí ani zdaleka zůstat léta beze změny. Catchy pro mladší holčičku můžete dozdobit růžovými doplňky a vytvořit jí v pokoji skutečné království, pro starší dívku stačí "ubrat" při volbě výmalby, tapet a doplňkových textilií a i jako "náctiletá" bude jistě na svůj pokoj pyšná.
Od března 2011 již můžete objednávat z pozměněné, technicky vylepšené a zase o něco krásnější série Catchy. Jistě oceníte úplně nové řešení psacího stolu – přibyly úložné prostory včetně velké skříňky v pravé dolní části stolu; nástavec (volitelný) také obsahuje dva velké uzavřené úložné prostory a otevřené poličky. Všimněte si také nových krásných úchytek - dobře je uvidíte, pokud si rozkliknete např. fotografii nočního stolku).
Z řady technických vylepšení namátkou vybíráme:
- vnitřní osvětlení skříní
- kvalitnější dveřní závěsy s brzdami, zpevněná konstrukce rámu postelí, zpevněné podstavy skříní a komod
- nová povrchová úprava nábytku – k dokonalé kvalitě se nyní připojuje i lepší pocit "na omak". Povrch je nepatrně drsnější a více tak připomíná dřevěnou strukturu.
Další informace
| Značka | Čilek |